Poznaj apartamenty na „Osiedlu Porozumień”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że aktualnie realizujemy wyjątkową pod każdym względem inwestycję pn. „Osiedle Porozumień”, która jest dla naszej firmy jednym z najlepszych projektów, jakie kiedykolwiek mogliśmy zrealizować. Nowo powstałe mieszkania to wyraz najwyższej troski o przyszłych mieszkańców, bowiem każde z nich jest ucieleśnieniem prestiżu, luksusu, funkcjonalności i idealnej lokalizacji.

Niemal 90 m² to kawał nowoczesnej przestrzeni, którą można zaaranżować samodzielnie lub skorzystać z naszej oferty wykończenia “pod klucz” lub “pod projekt”. To morze możliwości, które pozwoli spełnić marzenie o własnym M. Bezpieczna okolica, elegancka architektura nawiązująca do tradycyjnych form oraz przemyślany rozkład pomieszczeń i sporo miejsca dla zmotoryzowanych to silne atuty przemawiające za wyborem jednego z kameralnych apartamentów na „Osiedlu Porozumień” w Zatorze. Być może właśnie Ty i Twoja rodzina znajdziecie tutaj swoje miejsce na ziemi, swoją życiową przystań…

Wybierz swój apartament

Aby ułatwić wybór przygotowaliśmy zestawienie i wizualizacje przedstawiające 8 apartamentów wchodzących w skład inwestycji “Osiedle Porozumień ETAP 1”. Wystarczy kliknąć w „Sprawdź”, aby poznać szczegóły interesującego Cię lokalu mieszkalnego.

Sprawdź dostępność

ApartamentMetrażStatusGaleria
Nr 189,21 m2ZarezerwowaneSprawdź
Nr 289,21 m2ZarezerwowaneSprawdź
Nr 389,21 m2ZarezerwowaneSprawdź
Nr 489,21 m2ZarezerwowaneSprawdź
Nr 589,21 m2WolneSprawdź
Nr 689,21 m2WolneSprawdź
Nr 789,21 m2WolneSprawdź
Nr 889,21 m2WolneSprawdź