DDK INVESTMENT – sprawdzony developer

Jesteśmy polską firmą deweloperską powstałą na bazie ponad 20 lat doświadczeń zdobytych w prowadzeniu przedsiębiorstwa budowlanego, zajmującego się obsługą inwestycji w sektorze budowlanym zarówno w małej, jak i w dużej skali. Przez kilkanaście lat działalności na rynku dobrze poznaliśmy upodobania i wymagania Klientów, dzięki czemu wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, stawiając domy jednorodzinne w zabudowach indywidualnych, bliźniaczych i szeregowych.

Tworzymy firmę o charakterze rodzinnym, co pozwala nam dotrzeć do każdego Klienta i wysłuchać jego indywidualnych i rodzinnych potrzeb. Zawsze staramy się uwzględnić wymagania naszych Klientów, aby nieustannie cieszyć się ich zaufaniem i szacunkiem. Nasze nieodzowne atuty to solidność oraz terminowość wykonywanych prac. Każde nowo budowane osiedle jest adresowane do konkretnej grupy osób zarówno do młodych i dynamicznych, lubiących komfort i bliskość miejskiego życia, jak i do stateczniejszych rodzin ceniących sobie wszystkie niezbędne do wygodnego życia urządzenia infrastruktury.

W obrębie naszych osiedli przewidujemy miejsca na zielone tereny rekreacyjne i place zabaw dla dzieci. Misją prowadzonej przez nas działalności jest tworzenie osiedli wyróżniających się tradycyjną architekturą, która harmonijnie komponuje się z otaczającą zabudową i okolicą. Pragniemy podkreślić, że naszą dewizą jest wysoka jakość i solidność, a celem satysfakcja Klientów.

Nasze inwestycje

ZAMIESZKAJ BLISKO NATURY

Osiedla Porozumień w Zatorze

Obecnie realizujemy niepowtarzalną inwestycję – „Osiedle Porozumień”, która jest dla nas spełnieniem i połączeniem wszystkiego, co uznajemy za najcenniejsze – prestiżu, luksusu, wygody i bliskości najważniejszych punktów komunikacyjnych, edukacyjnych, rekreacyjnych i biznesowych. Inwestycja w jednej z najszybciej rozwijających się gmin w Polsce, Gminie Zator, to dla nas wyróżnienie i możliwość dostarczenia Państwu apartamentów o wysokim standardzie wykończenia oraz możliwości zamieszkania w kameralnej i spokojnej okolicy, w otoczeniu kojącej zieleni.