WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA

Osiedle Porozumień w Zatorze z opcją wykończenia “pod klucz”

Mając ponad dwudziestoletnie doświadczenie w realizacji prac wykończeniowych nie możemy postąpić inaczej niż zaproponować naszym Klientom skorzystanie z naszego doświadczenia, wiedzy i umiejętności. Realizując inwestycję mieszkaniową dokładamy wszelkich starań, aby oferowany standard deweloperski zapewniał, w miarę możliwości, szerokie pole do własnej aranżacji. Szczególnie dla Klientów, którzy posiadają umiejętności wnętrzarskie oraz nieposkromioną wyobraźnię. I my to doceniamy!

Jednak część nabywców woli wybrać system „odbierz klucze & mieszkaj”. Oznacza to, że niedługo po zakończeniu inwestycji otrzymują oni świeżą i funkcjonalnie umeblowaną przestrzeń, która od razu nadaje się do zamieszkania. Potrzeby takich Klientów również rozumiemy i doceniamy, dlatego zachęcamy ich do skorzystania z możliwości wykończenia domu „pod klucz” lub „pod projekt wnętrz”.

To bardzo interesujące rozwiązanie dla osób lub rodzin, które akceptują nieco wyższą cenę całej inwestycji w zamian za realne korzyści wynikające z takiego modelu działania.

Mieszkanie „pod klucz”/„pod projekt” to:

  • oszczędność czasu,
  • niższa cena (tylko 8% VAT),
  • szeroki wybór aranżacji,
  • spójna i stylowa przestrzeń,
  • sprawdzona ekipa wykonawcza,
  • kompleksowy nadzór techniczny,
  • gwarancja jakości i terminu realizacji.

Samodzielnie czy wygodnie?

Wielu inwestorów indywidualnych stoi przed takim dylematem często już na etapie decyzji o zakupie własnego M, jednak część z nich decyduje się na skorzystanie z opcji „pod klucz” rzutem na taśmę, tuż przed finałem prac budowlano-wykończeniowych. Oczywiście nie jest to problem, ale zawsze zachęcamy do rzetelnej analizy wszystkich „za” i „przeciw”, aby wybrana opcja była wyraźnym głosem rozsądku niż emocji. Dotyczy to szczególnie nabywców, których budżet inwestycyjny opiera się wyłącznie na zdolności kredytowej.

Mimo to nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że zarówno młode rodziny, jak i dojrzałe pary wolą nieco zwiększyć budżet inwestycji i “upiec dwie pieczenie na jednym ogniu”, czyli wybrać pełny zakres usług wykończeniowych, ponieważ dzięki temu mogą liczyć na wieloetapową pomoc profesjonalistów ze strony architekta wnętrz i ekipy wykończeniowej. Ponadto, zyskują komfort psychiczny i pewność, że ich mieszkanie będzie tym, o którym zawsze marzyli.

Zapraszamy do kontaktu!